Sausio 24 d., parapijos bažnyčioje vyko susitikimas vaikų, kurie 2009 m. birželio  mėn. dalyvavo stovykloje Meteliuose.  Stovykla vadinosi "TIK-ĖJIMAS", kurios pavadinimas kyla iš žodžio TIKĖJIMAS. Stvyklos tikslas buvo savo jaunystėje pažinti Dievą Jo kūriniuose, o ypatingai - Žmoguje.

Susitikimas prasidėjo 13-os val. vaikų šv. Mišiomis ir tęsėsi agape, kurios metu vaikai ir jų tėveliai vaišinosi, prisiminė linksmiausias stovyklos akimirkas, šoko bendruomeninius šokius. Stovyklos vadovai ir savanoriai surengė šią šventę su mintimi, jog nuo šio sekmadienio visi parapijos vaikai iki 14 metų galėtų draugauti Bažnyčioje, todėl yra kviečiami ateiti į 13 val. Mišias, o po jų į parapijos vaikų susitikimus.

Ateik ir Tu, gera turėti tikėjimo draugų!