KMC posėdis Kauno Buitinių paslaugų ir  verslo mokykloje

2010. 02. 03 Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykloje įvyko Kauno Gerojo Ganytojo KMC posėdis, kuriame dalyvavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje esančiose mokyklose dirbantys tikybos mokytojai. Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokyklos dir. pav. Sigita Vyšniauskaitė ir muzikos vyr. mokyt. Dalia Rimkevičienė posėdžio dalyviams pristatė šią mokyklą ir supažindino su dorinio ugdymo situacija joje.

Posėdyje dalyvavo Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro vadovas Emilis Vasiliauskas ir Piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis. Jie posėdžio dalyviams pristatė šių centrų veiklą ir pakvietė mokytojas bendradarbiauti, kviečiant jaunimą dalyvauti renginiuose, kuriuos organizuoja šie centrai. Buvo nutarta, kad vasario ir kovo mėn. jie lankysis parapijoje esančiose mokyklose ir praves tikybos pamoką, kurios metu jaunimui pristatys Jaunimo centro ir Piligrimystės centro veiklą. Posėdyje buvo aptarti ir kiti KMC veiklos klausimai, vienas iš jų - tai tikybos mokytojų dalyvavimas Kauno I-ojo dekanato tikybos mokytojų šventėje skirtoje paminėti Tikybos dėstymo 20 -metį. Ši šventė įvyks 2010.02.19.