2010 metų vasario 26-oji ypatinga diena Kauno visuomenei, o ypač Aleksandro Stulginskio vidurinės mokyklos bendruomenei. Mokyklos iniciatyva ir lėšomis ant namo, kuriame gyveno Aleksandras Stulginskis, atidengta atminimo lenta.

Lentą atidengė Kauno mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius, pašventino Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Šventė tęsėsi Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Šv. Mišias už amžinybėje esantį Prezidentą ir mokyklos bendruomenę aukojo klebonas kun. Jonas Stankevičius. Klebonas sveikino susirinkusius linkėdamas būti panašiems į krikščionį - kataliką Prezidentą.

Mokinių parengta kompozicija „Atnešu šviesos tavo žvilgsniui" priminė Prezidento gyvenimą, Jo puoselėtas krikščioniškąsias vertybes.