Šv. Juozapo diena bažnyčioje

Š.m. kovo 19d. parapijos Šeimos centras pakvietė paminėti šv. Juozapo - šeimos ir visos katalikų Bažnyčios globėjo - dieną.

Vakaro šv. Mišias aukojo parapijos altaristas Bronislovas Gimžauskas. Skaitinius skaitė parapijos šeimos centro atstovai. Šv. Evangelija mums priminė angelo Juozapui ištartus žodžius: „Juozapai, Dovydo sūnau, nebijok parsivesti į namus savo žmonos Marijos, nes jos vaisius yra iš Šventosios Dvasios". Šie žodžiai ragina kiekvieną iš mūsų nebijoti atsiliepti į Dievo veikimą, kad ir koks neįtikėtinas jis būtų.

Bendruomeninėje maldoje meldėmės  už parapijos jaunimą ir šeimas, kad jos taptų meilės bendruomenėmis, tarnaujančiomis gyvybei ir dalyvaujančiomis bažnyčios gyvenime, prašėme Viešpaties įkvėpimo būti gerais tėvais. Atnašų procesijoje dalyvavo parapijos šeimos, kurios aukojo žvakę, simbolizuojančią šeimų siekį ieškoti šviesos, tortą, kurį paaukojome „Atžalyno" vaikų globos namų auklėtiniams, Eucharistinę duoną ir vyną - kaip Kristaus kūno ir kraujo simbolį.

Po šv. Mišių dalijome šeimos centro parengtus lankstinukus apie šv. Juozapą. Konferencijų salėje kartu su „Atžalyno" vaikų globos namų auklėtiniais šeimų bendruomenė susirinko švęsti agapę ir valgyti tortą. Kartu dalyvavo parapijos altaristas Bronislovas Gimžauskas ir diakonas Gytis Stumbras. Po to dainavome bendruomenines dainas, šokome liturginius šokius ir laiminome vieni kitus. „Atžalyno" direktorė padėkojo parapijos bendruomenei už pakvietimą ir galimybę pabūti kartu su šeimomis. O šeimos dėkingos parapijos klebonui, kunigams ir visiems tarnautojams už sudarytą galimybę pabūti kartu ir kurti Gyvąją bažnyčią.