Vyskupo vizitacija 2010 m.

2010 m. kovo 9 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje su Kauno arkivyskupijos ir Kauno I - ojo dekanato sielovados komandų nariais lankėsi vyskupas J. Ivanauskas. Jie susitiko su Kauno Gerojo Ganytojo parapijos sielovados centro nariais. Buvo pasidalinta apie parapijoje vykdomą sielovadinę veiklą: pasidžiaugta atgijusia parapijos Šeimos centro veikla, besikuriančiomis naujomis grupėmis šv. Rašto grupė, ministrantų grupė, vaikų, priėmusių Pirmąją Komuniją grupė), aktyvia Katechetinio metodinio centro veikla. Aptartos tolimesnės parapijos sielovados gairės. Sielovados grupės narius vyskupas kvietė bendradarbiauti ir padėti jaunimui ruoštis Lietuvos Jaunimo dienoms, kurios birželio pabaigoje bus Panevėžyje.