Susitaikinimo pamaldos Dainavos vid. m-klos mokinams

Susitaikinimo pamaldos 5-ųjų klasių mokiniams

2010 m. kovo 22 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos 5 - os klasės mokinių susitaikinimo pamaldos „Paklydusios avelės sugrįžimas", kurių metu vaikams buvo suteikta galimybė prieiti asmeninės išpažinties. Pamaldas organizavo jų tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA. Susitaikinimo pamaldų liturgijai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius, išpažintis klausyti padėjo kun. Bronius Gimžauskas. Vaikai pamaldose dalyvavo aktyviai ir buvo patenkinti jiems suteikta galimybe patirti Dievo gailestingumą ir paruošti savo širdis Velykų šventėms.

Dainavos vid. m-klos 5 kl. Gavėnios rekolekcijos 2010-03-22

Susitaikinimo pamaldos 4-ųjų klasių mokinaims

2010 m. kovo 9 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos 4 - os klasės mokinių susitaikinimo pamaldos „Paklydusios avelės sugrįžimas", kurių metu vaikams buvo suteikta galimybė prieiti asmeninės išpažinties. Pamaldas organizavo jų tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA. Susitaikinimo pamaldų liturgijai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir diakonas G. Stumbras. Vaikai pamaldose dalyvavo aktyviai ir buvo patenkinti jiems suteikta galimybe patirti Dievo gailestingumą ir paruošti savo širdis Velykų šventėms.