Gavėnios rekolekcijos J. Urbšio katalikiškoje vid. m-kloje

2010 m. kovo 18 d. Kauno J. Urbšio katalikiškoje vid. m-kloje vyko mokyklos bendruomenės rekolekcijos. Ryte su  8 - 11 klasių mokiniais mintimis apie Gavėnios laikotarpį dalinosi s. Liucija Grybaitė FMA ir saleziečių bendradarbis Justinas Akstinas.

Po pietų rekolekcijas šios mokyklos ir Kauno Dainavos vid. m-klos mokytojams vedė Kauno Jėzuitų gimnazijos direktorius kun. Aldonas Gudaitis SJ. Rekolekcijų vedėjas pirmoje popietės dalyje pasidalino mitinis ir asmeniška patirtimi tema: „Sekti Jėzų: mokytojo asmenybė katalikiškoje mokykloje." Pertraukos metu mokytojai bendravo prie arbatos puodelio. Antroje popietės dalyje kunigas dalinosi mintimis tema „Jis parodė savo meilę iki galo".  Mokytojų rekolekcijos baigėsi dalyvavimu šv. Mišiose, kurioms vadovavo Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. Pedro Pich.