Šv. Velykų Tridienis ir Viešpaties Prisikėlimo šventė

Didysis Ketvirtadienis

2010 balandžio 1 d. Didysis Ketvirtadienis. Iškilmingai vakaro šv. Mišių aukai skirtai paminėti Eucharistijos įsteigimą vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius, koncelebravo parapijoje dirbantys kunigai kun. A. Kazlauskas ir kun. B. Gimžauskas. Po pamokslo parapijoje dirbančius kunigus ir diakoną G. Stumbrą sveikino parapijos bendruomenės atstovai, parapijoje esančių centrų vadovai. Po šv. Mišių koplyčioje vyko Švč. Sakramento adoracija.

Didysis Penktadienis

2010 balandžio 2 d. Didysis Penktadienis. Kristaus kančios pamaldų liturgijai vadovavo parapijos vikaras kun. A. Kazlauskas. Pamaldos baigėsi procesija į Kristaus kapą. Pamaldų metu buvo renkamos aukos skirtos krikščionių šventovių, esančių Šv. Žemėje, išlaikymui.

Didysis Šeštadienis

2010 balandžio 3 d. Didysis Šeštadienis. Adoracijos prie Kristaus kapo diena. Nuo 9 val. prie Kristaus kapo pakaitomis meldėsi parapijoje esančių grupių nariai: Marijos legionas, parapijos Jaunimo centro merginos ir adorantės, Šeimos centro nariai, „Caritas" narės, Šv. Rašto skaitymo grupės nariai. Ryte parapijoje lankėsi Kauno arkiv. Sigitas Tamkevičius SJ, vyskupas J. Ivanauskas, Kauno I - ojo dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius.

Maldos diena baigėsi Velykų vigilija, kuriai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Jos metu buvo pašventinta ugnis ir vanduo.

Šv. Velykos

2010 m. balandžio 4 d. ankstų ir gražų sekmadienio rytą, gausybė žmonių rinkosi į Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčią pašlovinti Prisikėlusį Jėzų Kristų.

Iškilmingoms šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius,  jas koncelebravo vikaras kun. Artūras Kazlauskas ir altarista kun. Bronius Gimžauskas.

Šv. Mišioms patarnavo diakonas Gytis Stumbras. Giedant sumos chorui aplink bažnyčią buvo einama procesija, adoruotojos bėrė gėles.