A+A kun. Ričardo Repšio 1-osios mirties metinės

2010 m. liepos 28 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje buvo minimos kun. Ričardo pirmosios žūties metinės. Šia proga 12 val. šv. Mišias koncelebravo Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir altarista kun. jub. Bronius Gimžauskas. Šv. Mišiose dalyvavo kun. Ričardo klasiokai, draugai ir parapijos bendruomenė. Per homiliją, kurią skelbė dekanas mons. V. Grigaravičius, buvo kalbama apie pasirengimą kelionei pas Viešpatį: turime gyventi susitaikę su Dievu ir artimui. Taip pat monsinjoras tikinčiuosius ragino melstis už pašaukimus, kurių šiuo metu trūksta.

Šv.  Mišių pabaigoje parapijos klebonas kun. J. Stankevičius padėkojo parapijiečiams, kurie savo aukomis prisidėjo prie antkapio paminklo pastatymo, taip pat, kurie nuolat meldžiasi už mirusijį prie jo kapo ir jį prižiūri.

Po šv. Mišių dalyvaujantieji susirinko prie kapo, kur buvo pašventintas paminklas ir sugiedota giesmė "Viešpaties angelas..."