2010 rugsėjo 2 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos tikybos mokytojai ir katechetai pradėjo naujus parapijos KMC veiklos metus.

2010-09-02 Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko šios parapijos KMC posėdis. Posėdis prasidėjo žodžio liturgija, kuri buvo švenčiama Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Jai vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. P. Pich. Žodžio liturgija baigėsi tikybos mokytojų ir katechetų palaiminimu -siuntimu. Šioje liturgijoje dalyvavo tik parapijos teritorijoje esančiose mokyklose dirbantys tikybos mokytojai ir katechetai. Posėdis tęsėsi parapijos konferencijų salėje. Jo metu buvo padėkota parapijoje dirbusiems mokytojams ir buvo pristatyti nauji tikybos mokytojai. Klebonas mokytojams įteikė vyskupo kanoninius siuntimus. Po to įvyko KMC vadovo, jo pavaduotojo, sekretorės ir atstovo į Kauno miesto tikybos mokytojų tarybą rinkimai. KMC vadove antrai kadencijai buvo perrinkta s.Inga Rukaitė FMA dirbanti Kauno Dainavos vid. m-kloje, jos pavaduotoju išrinktas parapijos katechetas Antanas Vasilius, KMC sekretore išrinkta Kauno Dainavos vid. m-klos mokytoja Indrė Pamarnackaitė, nariu i Kauno miesto mokytojų tarybą antrai kadencijai perrinkta Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos mokytoja Sandra Martinkienė. Taip pat buvo aptartos KMC veiklos 2010 -2011 m.m. gairės ir kiti einami klausimai. Klebonas tikybos mokytojus ir mokyklų bendruomenes pakvietė dalyvauti sekmadienio (2010.09. 05 d.) 10.30. val. šv. Mišiose, kuriose bus meldžiamasi už parapijos teritorijoje esančių mokyklų vadovus ir bendruomenes.