2010 m. lapkričio 29 d. Adventinis susitikimas - konferencija

"Dievo duona nužengia iš dangaus ir duoda pasauliui gyvybę".

2010 m. lapkričio 29 d. Kauno J. Urbšio katalikiškoje vid. m-kloje vyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC narių ir Kauno I-ojo dekanato parapijų ir rektoratų KMC vadovų adventinis susitikimas - konferencija " Dievo duona nužengia iš dangaus ir duoda pasauliui gyvybę".

Susitikimas - konferencija prasidėjo įžangos žodžiu kurį tarė Kauno J. Urbšio vid. m-klos direktorius P. Martinaitis ir Kauno I-ojo dekanato dekanas mons. V. Grigaravičius. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius.

Po įžangos žodžių buvo švenčiama Eucharistija, kuriai vadovavo Kauno I-ojo dekanato dekanas mons. V. Grigaravičius. Šv. Mišių auką koncelebravo Kauno arkivyskupijos kancleris mons. A. Grušas, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius, Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. P. Pich. Eucharistija buvo švenčiama naujai įrengtoje ir š.m. spalio 5 d. pašventintoje mokyklos koplyčioje.

Po šv. Mišių mokyklos skaitykloje vyko konferencija, kurią tema "Dievo duona nužengia iš dangaus ir duoda pasauliui gyvybę" vedė Kauno arkivyskupijos kancleris mons. A. Grušas. Konferencijos metu lektorius su tikybos mokytojais ir katechetais pasidalino praktinėmis įžvalgomis, kuriomis reiktų vadovautis ruošiant Eucharistijos liturgijos šventimą. Susitikimas baigėsi agape.