Kauno Dainavos vid. m-klos pradinių klasių kalėdinis renginys Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje

2010 gruodžio 17 d. parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid m-klos pradinių klasių mokinių kalėdinis rytmetys, kurio metu su mokiniais bendravo ir mintimis kaip katalikai švenčia Kalėdas pasidalino Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius.

Po pokalbio su klebonu vaikai kaip dovaną Kūdikėliui Jėzui, rodė jų paruoštas menines programas, giedojo kalėdines giesmes, iš Advento metu per tikybos pamokas paruoštų figūrėlių padarė Prakartėlę. Renginio pabaigoje mokiniai meldėsi Kūdikėliui Jėzui ir prie jų padarytos Prakartėlės padėjo dovanų maišelius su saldainiais kuriuos surinko Advento metu. Šiuos saldainius jie padovanojo Petrašiūnų parapijos Dienos Centro vaikams.

Renginį organizavo ir vedė tikybos mokytojos s. Inga Rukaitė FMA ir Indrė Pamarnackaitė.

Po renginio vaikai buvo kviečiami į Dainavos parką, kuriame vyko Kalėdų eglutės įžiebimas. Kalėdų senelis dalino dovanėles, vaišino karšta arbata.