Vyskupo kanoninė vizitacija parapijoje

2011 m. kovo 1 d. parapijos kanoninę vizitaciją atliko vyskupas augziliaras dr. Jonas Ivanauskas. Atvykęs vyskupas susitiko su parapijos klebonu kun. Jonu Stankevičiumi, vikaru kun. Linu Šipavičiumi, pagalbininku sielovadai Kęstučiu Geniu ir altarista kun. jub. Broniumi Gimžausku. Buvo apžiūrėta bažnyčia, pateikti patikrinimui įvairūs dokumentai.

Vėliau vyskupas su parapijos klebonu ir vikaru apsilankė Kauno A. Stulginskio katalikiškoje vid. m-kloje, kur susitiko su šios m-klos bendruomenės nariais, pašventino Gerojo Ganytojo skulptūrą.

Po pietų parapijos namuose vyko vyskupo susitikimai su įvairiomis parapijos sielovados grupėmis: „Caritas", maldos grupėmis, katechetais, tikybos mokytojais, Jaunimo, Šeimos centro nariais, Šv. Rašto grupele ir pabaigoje su Pastoracine ir Ekonomine tarybomis.