Dievo Gailestingumo paveikslas parapijoje

2011 m. kovo 13 d. 10 val. į Gerojo Ganytojo bažnyčią buvo atlydėta Dievo Gailestingumo paveikslo kopija. Paveikslą atlydėjo Palemono parapijos klebonas kun. Massimo Bianco su savo parapijos jaunimo palyda. Bažnyčios šventoriuje paveikslą pasitiko klebonas kun. Jonas Stankevičius kartu su parapijos kunigais ir gausia tikinčiųjų bendruomene. Chorui giedant giesmes, su iškilmingoje procesijoje paveikslas buvo įneštas į bažnyčią. Iškilmingų šv. Mišių metu klebonas pristatė paveikslo istoriją, po Mišių buvo išstatytas Švč. Sakramentas ir kalbama Dievo Gailestingumo litanija. Savaitės bėgyje, Dievo Gailestingumo paveikslo svečiavimosi garbei kiekvieną dieną atskira parapijos sielovados grupė pravedė Gailestingumo litaniją, kalbėjo Dievo Gailestingumo vainikėlį, adoravo. Kasdien parapijos vidurinių mokyklų tikybos mokytojai prie Dievo Gailestingumo paveikslo pravedė tikybos pamokas, kurių metu mokiniai buvo supažindinti su Faustinos gyvenimo istorija, buvo kalbama apie Dievo Gailestingumą. Kiekvienai Dievo Gailestingumo paveikslo svečiavimosi dienai buvo priskirta atsakinga sielovados grupė: parapijos mokyklų mokytojai, maldos grupės, Caritas, vaikai ir jaunimas, šeimos. Parapijos bendruomenės dieną - kovo 20-ąją - kaimyninės šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas su palyda ir perėmė paveikslą į savo parapiją.

Paveikslo sutikimas

Tikybos pamoka Dainavos vid. m-klos mokiniams

Parapijos Caritas

Šv. Rašto grupė ir Šeimos centro nariai prie paveikslo

Paveikslo išlydėjimas į šv. Antano Paduviečio parapiją

Daugiau nuotraukų rasite ČIA.