Festivalis „Dainavų Dainava"

2011 m. gegužės 13 d. Dainavos parke, šalia parapijos bažnyčios, buvo atidarytas festivalis Dainavų Dainava. Festivalį atidarė ir sveikinimo kalbas sakė Dainavos seniūnas, parapijos klebonas ir kiti svečiai. Parapijos salėje buvo pravesta tarptautinė konferencija „Bendradarbiavimas - erdvė mokymuisi". Toliau festivalis vyko Dainavos parke dalyvaujant vidurinių mokyklų ir darželių meniniams kolektyvams. Vakarinėje programos dalyje koncertavo etnografiniai ansambliai.

Gegužės 14 d., Gerojo Ganytojo atlaidų išvakarėse, tęsiant festivalio Dainavų Dainava programą, bažnyčioje vakaro šv. Mišių metu giedojo N. Jautakienės vadovaujamas Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras. Po šv. Mišių choras atliko įvairių sakralinės muzikos kūrinių programą. Dainavos parke, šalia bažnyčios įrengtoje lauko estradoje, Kauno Petrašiūnų šv. Vincento Pauliečio parapijos kapucinų jaunimo choras giedojo giesmes.