POPIEŽIAUS intencija gegužį – kad vienuoliai(ės), seminaristai augintų savo pašaukimą per ugdymą, leidžiantį jiems tapti patikimais Evangelijos liudytojais. ARKIVYSKUPIJOS – už vaikus ir M. Marijos užtarimo moterims puoselėjant motinystės dovaną

Kauno Dainavos vid. m-klos pradinio išsilavinimo pažymėjimo 4 kl. mokiniams įteikimo šventė

2011 gegužės 31 dieną Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė 4 - ą klasę šioje mokykloje pabaigusiems mokiniams.

Šventėje dalyvavo Kauno Dainavos vid. m-klos ketvirtokai, jų tėvai, juos mokiusios pradinių klasių mokytojos, pradinių klasių tikybos ir etikos mokytojos, anglų kalbos mokytoja, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius, Kauno Dainavos vid. m-klos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Vengalienė.

Šventė prasidėjo menine programa, kurios metu muzikinius kūrinius atliko šios mokyklos 2 - 4 kl. mokiniai. Sveikinimo žodį ketvirtokų šeimoms tarė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Pradinio išsilavinimo pažymėjimus mokiniams įteikė ir šventės dalyviams sveikinimo žodį tarė Kauno Dainavos vid. m-klos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Vengalienė.