Parapijos Katechetikos Metodinio centro piligriminė kelionė į Vilniaus kraštą

Šių metų birželio 28 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechetinis metodinis suorganizavo piligriminę - pažintinę kelionę, kuri skirta parapijoje dirbantiems tikybos mokytojams, jaunimo centro ir jaunimo choro nariams bei ministrantams. Kelionė finansuota iš parapijos biudžeto. Keliauta maršrutu Kaunas - Kernavė - Vilnius - Trakai. Kernavėje aplankyta Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia, apžiūrėta istorinė archeologinė vietovė su piliakalnių kompleksu. Kelionės pagrindinis tikslas buvo Vilniuje esanti Dievo Gailestingumo šventovė. Taip pat aplankyta šv. Jonų bažnyčia. Čia pakilus liftu į bokšte įrengtą apžvalgos aikštelę apžiūrėta Vilniaus miesto panorama. Šv. Kryžiaus namuose piligrimus pasitiko ir su visu kompleksu supažindino s.Onutė MVS. Vilniuje taip pat buvo aplankyta Aušros Vartų šventovė, Bernardinų ansamblis. Paskutinis kelionės tikslas buvo Trakai. Čia apžiūrėta Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčia, na ir žinoma legendinė Trakų pilis.