Parapijos katechetinio metodinio centro posėdis

Šių metų rugsėjo 6 d. naujų mokslo metų pradžios proga įvyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechetinio metodinio centro posėdis. Parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius pasveikino visus parapijos mokytojus ir katechetus su mokslo metų pradžia, palinkėjo ištvermės ir drąsos skelbti Evangeliją mokiniams.

Kiekvienam mokytojui klebonas padovanojo po naujai išleistą katekizmą jaunimui „Youcat", taip pat buvo aptarti parapijinės katechezės klausimai. Pristatyta naujai priimta katechetė Lina Jonynaitė, kuri šiais metais ruoš vaikus Pirmajai Komunijai. Posėdžio metu buvo aptartas glaudus parapijos ir jos teritorijoje esančių mokyklų bendradarbiavimas, numatytos katechetinio metodinio centro veiklos gairės, bendri parapijos ir mokyklų renginiai. Mokytojai kartu su mokiniais pakviesti dalyvauti jaunimo žygyje į Šiluvą.

Aptarus darbinius klausimus, posėdžio dalyviai  pabendravo, dalinosi savo vasaros įspūdžiais ir vaišėmis prie bendro stalo.