Pradėjome pasiruošimo darbus priimti Palaimintojo Jono Pauliaus II relikvijas

2011 m. rugpjūčio 27 d. parapijoje lankėsi lenkų dailininkas, skulptorius profesorius Česlav Džvigaj. Profesorius pasaulyje yra sukūręs ne vieną paminklą Popiežiui Jonui Pauliui II: JAV, Argentinoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, taip pat Popiežiaus Jono Pauliaus II skulptūra džiaugiamės Šiluvos šventovės naujojoje aikštėje. Vienas iš paskutinių prof. Č. Džvigaj darbų - Pal. Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklas Kauno Santakoje.

Profesorius klebono kun. J. Stankevičiaus prašymu ir kvietimu paruošė parapijos bažnyčios interjero projektą. Pasikonsultavus su Kauno arkivyskupu metropolitu S. Tamkevičiumi, vyskupu augziliaru J. Ivanausku, architektu A. Kanču, buvo nutarta pirmiausiai įrengti Palaimintojo Jono Pauliaus II altorių, kuriame bus išstatyta Popiežiaus relikvija.

Nuotraukoje - parapijos klebonas kun. J.Stankevičius ir profesorius Česlav Džvigaj.