Adventinis rytmetys Kauno Dainavos vid. m-kloje

2011 m. lapkričio 28 d. Kauno Dainavos vidurinėje mokykloje vyko Advento pradžios renginys „Tu švieselė manyje", kuriame dalyvavo šios mokyklos 1 - 4 klasių mokiniai ir jų mokytojos. Renginio metu mintimis apie Adventą su mokiniais dalinosi ir pirmąją Adventinio vainiko žvakę įžiebė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Pabaigoje klebonas visus renginio dalyvius palaimino.

Per pertrauką klebonas kun. J. Stankevičius mokytojų kambaryje susitiko su šioje mokykloje dirbančiais mokytojais, pasidalino mintimis apie Adventą, pravedė Advento maldą, uždegė Adventinio vainiko pirmąją žvakę.