Šeimų bendruomenės ir šv. Rašto grupelės Adventinis susitikimas

2011 m. gruodžio 14 d. po vakaro šv. Mišių katechetikos salėje susirinko šeimų bendruomenės ir šv. Rašto grupelės nariai. Kartu dalyvavo kun. Linas Šipavičius ir altaristas kun. Bronislovas Gimžauskas. Kunigas Linas visiems palinkėjo gražaus Advento laiko, trumpai peržvelgė šv. Rašto grupės veiklą ir sekančių metų planus. Kiti metai Lietuvoje paskelbti pal. Jurgio Matulaičio metais, todėl susirinkusieji pasidalijo mintimis ir idėjomis, kaip būtų galima geriau susipažinti su šia iškilia asmenybe. Kunigas Bronislovas pasidžiaugė parapijos bendruomene ir eilėmis pasveikino visus susirinkusius.

Agapėje visi dalijosi suneštinėmis vaišėmis ir tortu, kuriuo pavaišino Tarasevičių šeima, neseniai atšventusi savo sidabrinių vestuvių jubiliejų.

Parapijos Šeimos centro informacija.