2011 gruodžio 23 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos 1 - 4 kl. mokinių Kalėdinis rytmetys „Gimė pasaulio šviesa", kurio metu mokiniai maldoje užbaigė dvasinę Advento kelionę link Prakartėlės. Renginyje dalyvavo ir darželių „Etiudas", „Sadutė" ir „Želmenėlis" parengiamųjų grupių vaikai. Mokiniai susitikimą pradėjo Advento giesme po kurios ant stovo sukabino plakatus su Advento žvakėmis, kuriose surašė visus Advento metu padarytus gerus darbus. Po to mintimis apie Kalėdas su mokiniais pasidalino br. Tomas Pilch OFM Cap. Po maldos sekė mokinių paruošta meninė programėlė. Renginio pabaigoje dalyvius su artėjančiom Kalėdom pasveikino parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir Kauno Dainavos vid. m-klos pav. J. Vengalienė.