Jaunimo centro kelionė į festivalį „Sielos"

2011 metų lapkričio 26 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimo centro nariai kartu su vadove Gabriele Balandaite važiavo į X-ąjį krikščioniškos muzikos festivalį Kėdainiuose "Sielos". Festivalio metu pasirodė daug krikščioniškos muzikos grupių, kurios stebino ir žavėjo tiek mus tiek visus žiūrovus. Festivalis vyko visame mieste išsidėsčiusiose 4 scenose. Į festivalį važiavome kartu su Jono Pauliaus II piligrimų centru, tad buvo įdomu susipažinti ir kartu linksmintis šlovinant Viešpatį su kitais broliais ir sesėmis Kristuje. Aleliuja! Ačiū Dievui ir mūsų mielam klebonui Jonui Stankevičiui už galimybę šlovinti Viešpatį giesme.

Parapijos Jaunimo centro informacija