Pal. Jono Pauliaus II - ojo Relikvijoriaus pašventinimas

2012 m. balandžio 15 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje 12 val. šv. Mišių metu buvo pašventintas relikvijorius, kuriame saugoma Pal. Jono Pauliaus II kraujo relikvija, kurią parapijai padovanojo Krokuvos arkivyskupas metropolitas kardinolas Stanisław Dziwisz. Tai pirmasis toks relikvijorius Lietuvoje.

Šventė prasidėjo 10 val. iškilmingu Kauno arkivyskupo metropolito S. Tamkevičiaus sutikimu, kuris atvežė Pal. Jono Pauliaus II kraujo relikviją. Po arkivyskupo sutikimo ir pasveikinimo buvo švenčiama Eucharistija. Šv. Mišių metu parapijos jaunimas priėmė Sutvirtinimo sakramentą.

12 val. iškilmingos šv. Mišios prasidėjo iškilminga procesija, po jos buvo pašventintas relikvijorius ir į jį įdėta Pal. Jono Pauliaus II kraujo relikvija. Po maldos prie relikvijos, buvo švenčiama Eucharistija, kuriai vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius. Šv. Mišias koncelebravo Kaišiadorių vyskupas J. Ivanauskas, parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir kiti kunigai svečiai. Šv. Mišių metu parapijos jaunimas priėmė Sutvirtinimo sakramentą, kurį jiems suteikė vyskupai. Eucharistijoje dalyvavo parapijoje esančių mokyklų vadovai, Kauno Dainavos seniūnijos seniūnas A. Malinauskas, architektas A. Kančas ir kiti svečiai. Po iškilmingo vyskupų palaiminimo parapijiečiai padėkojo vyskupams ir parapijos klebonui kun. J. Stankevičiui už rūpestį įrengiant relikvijorių ir šią brangią Pal. Jono Pauliaus II kraujo relikvijos dovaną jų bendruomenei.

Parapijos klebonas kun. J. Stankevičius vyskupams ir kunigams įteikė šiai progai atminti nukaltą medalį.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ RASITE ČIA.