A.  Stulginskio pagrindinės mokyklos bendruomenė parapijos bažnyčioje minėjo Gedulo ir Vilties dieną

Minėdama 71-ąsias pirmųjų trėmimų metines Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos bendruomenė birželio 6 dieną  rinkosi Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje, kurioje vykdė pilietinės iniciatyvos akciją „Lagaminas".

Lagaminas - simbolis, primenantis prievarta ištremtus žmones, palikusius savo namus ir galėjusius pasiimti tik nedidelį kiekį sau brangių daiktų.

Mokiniai prisiminė gimines, patyrusius tremtį, mokytojai minėjo tremties faktus, demonstravo iš tremties parvežtus daiktus. Žinoma, prisiminėme mokyklos vardatėvį Prezidentą Aleksandrą Stulginskį ir Jo žmoną Oną, išgyvenusius tremtį, grįžusius į Lietuvą ir vėl persekiotus sovietinės valdžios.

Bažnyčioje mokiniai parengė piešinių ir tremtinių lagaminų ekspoziciją.

Klebonas kun. Jonas Stankevičius kartu su mokyklos bendruomene akciją baigė malda.