Parapijos jaunimo stovykla „Buratinas"

Nuo liepos 16 iki 20 d. Jurbarko rajone, Vertimuose įsikūrusioje stovyklavietėje „Atgaiva" skambėjo Gerojo Ganytojo parapijos jaunimo linksmi balsai, aidėjo šokių muzika. Nusprendę smagiai praleisti laiką, pasportuoti, pašokti, išmokti rankdarbių, į stovyklą išvyko 26 jaunieji parapijiečiai, vadovaujami penkių vadovų. Prieš kelionę juos palaimino parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Stovyklautojai ne tik linksminosi, bet ir tobulėjo dvasiškai. Jaukioje Vertimų bažnytėlėje du kartus per dieną skambėjo jaunimo giesmės, maldos. Stovyklai besibaigiant, visi buvo susirinkę į Susitaikinimo pamaldas. Vaikai, kurių amžius nuo 7 iki 14 metų, tobulino bendravimo meną, mokėsi pakantumo, tarpusavio supratimo. Be to, kiekvienas turėjo saviraiškos galimybę - talentų vakaronėje pademonstruoti savo gebėjimus. Stovykloje veikė karoliukų vėrimo būrelis - vaikai į namus parsivežė pačių suvertus rožinius. Jaunimas aktyviai užsiėmė fizine veikla - dalyvavo orientaciniuose žygiuose, per rytinę mankštą mokėsi šokių, žaidė sportinius žaidimus.

Už šitokią unikalią galimybę pabūti kartu maldoje, bendrystėje su Dievu ir su artimaisiais parapijos jaunimas dėkoja klebonui kun. Jonui Stankevičiui ir Dainavos seniūnui Alvydui Malinauskui, be kurių pagalbos ir rūpesčio stovykla nebūtų įvykusi.

JC stovykla 2012