Kauno miesto tikybos mokytojų renginys Gerojo Ganytojo parapijoje

2012 m. lapkričio 22 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko renginys „Tikybos pamokos netradicinėje aplinkoje", skirtas Tikėjimo metams paminėti. Renginyje dalyvavo Kauno miesto mokyklose dirbantys tikybos mokytojai. Jį vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos tikybos mokytojai. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC veiklą pristatė Kauno Dainavos vid. mokyklos tikybos mokytojos s. Inga Rukaitė FMA ir Indrė Pamarnackaitė. Pamoką vedė tikybos mokytojos Audra Jakušovienė ir Erika Vidmantienė.

67

68

Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos tikybos mokytojas Egidijus Randis pristatė gitaros mokymo grupelės veiklą ir kaip per ją padeda mokiniams atrasti Dievą ir labiau įsijungti į parapijos bendruomenės gyvenimą. Taip pat pasidalino su mokiniais išgyventa patirtimi kelionėse į Taize susitikimus ir išvykose su plaustais.

Po šio pasidalinimo  mokytojai buvo pakviesti į Bažnyčią, čia pagerbė Palaimintojo Jono Pauliaus II-jo kraujo relikviją. Relikvijos pagerbimo liturgijai vadovavo kun. Kęstutis Genys.

71

Mokytojams buvo įteiktas CD, kuriame buvo įrašyta renginio metu naudota metodinė medžiaga.

Bažnyčioje vestibiulyje tikybos mokytojai susipažino su bažnyčios dokumentų ir Šventojo Rašto įvairių leidimų paroda pavadinimu „Tikėjimo šviesa", skirta Tikėjimo metams paminėti.

68