Advento rekolekcijos A. Stulginskio pagr. m-klos bendruomenei

2012 m. gruodžio 18 d. A. Stulginskio pagrindinės mokyklos bendruomenei parapijos bažnyčioje buvo pravedamos Advento rekolekcijos. Prieš šv. Mišias klebonas vyresnių klasių mokiniams pravedė pamoką Advento tematika. Po jos, susirinkus visai mokyklos bendruomenei, buvo švenčiamos šv. Mišios, kuriose giedojo mokyklos mokytojų ansamblis. Moksleiviai ir mokytojai ėjo susitaikyti su Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir priėmė jį šv. Komunijos metu. Po šv. Mišių mokinukai parodė Kalėdinį vaidinimą. Pasibaigus rekolekcijoms, vakare mokyklos bendruomenė kartu su tėveliais dalyvavo Kūčių vakarienėje, surengtoje mokyklos salėje, kur buvo laužomas kalėdaitis, klausoma giesmių, bendraujama.