Dainavos vidurinės mokyklos Adventinis renginys „Kelias į šviesą"

2012 m. gruodžio 4 d. Kauno Dainavos vid. m-kloje vyko pradinių klasių mokiniams skirtas Advento renginys "Kelias į šviesą".  Šiame renginyje dalyvavo ir mintimis su vaikais apie Advento laikotarpio prasmę dalinosi br. Waldemar Michalowski OFM Cap.

Susitikimo metu tikybos mokytojos mokiniams pristatė "Kelio į Šviesą" eigą: vaikai per Adventą su mokytojų pagalba savo klasėse darys "Gerų darbelių gėlę", kurią gruodžio 20 d. atneš Kūdikėliui Jėzui kaip savo paruoštą dovaną, mokysis Advento ir Kalėdų giesmes, kiekvieną pirmadienį pamokas pradės Advento istorijos apmąstymu. Renginys baigėsi Advento vainikų pašventinimu ir palaiminimu.

Per ilgąją pertrauką Mokytojų kambaryje buvo pašventintas Advento vainikas. Jame dalyvavo mokykloje dirbantys mokytojai. Mokyklos direktorius V. Kvederaitis pristatė svečią br. Waldemar Michalowski OFM Cap, kuris pasidalino mintimis apie Advento laikotarpį ir pašventino Advento vainiką. Šį gražų susikaupimo momentą visi kartu užbaigė bendra malda.