Piemenėlių šv. Mišios parapijoje

2012 m. gruodžio 24 d. - Kūčių vakarą, parapijos bažnyčioje piemenėlių šv. Mišiomis pradėta švęsti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus gimimo šventė. Prakartėlę pašventino ir šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Šv. Mišias kartu su klebonu ir susirinkusia parapijos bendruomene šventė vikaras kun. Ričardas Birbilas bei kun. Bronius Gimžauskas. Šv. Mišiose giedojo bažnyčios sumos choras vadovaujamas vargonininkės Daivos Redžepovienės. Buvo skaitomas Kauno arkivyskupo metropolito S. Tamkevičiaus ir vyskupo K. Kėvalo kalėdinis ganytojiškas sveikinimas. Parapijos klebonas sveikino parapijos bendruomenę, bažnyčioje tarnaujančius kunigus, darbuotojus ir visą aktyvą, sulaukus Kristaus Gimimo švenčių.