Gerojo Ganytojo atlaidai

Balandžio 21-ąją, ketvirtąjį Velykų sekmadienį, parapija šventė titulinius Gerojo Ganytojo atlaidus, kurių metu buvo minimos parapijos 15 - tos įkūrimo ir klebono tarnystės metinės. Atvykęs Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Kęstutis Kėvalas buvo sutiktas bažnyčios šventoriuje. Pirmiausiai vyskupas pašventino koplytstulpį, kuris pastatytas Dainavos kaimo atminimui. Po šių apeigų buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo vyskupas Kęstutis. Kartu šv. Mišias koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir kurijos kancleris mons. Adolfas Grušas. Šv. Mišių metu 65 parapijos jaunuoliams buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas. Pasibaigus liturgijai, kleboną 15 metų tarnystės parapijoje proga sveikino, padėkos žodžius už pastatytą bažnyčią, suburtą bendruomenę, vykdomą sielovadinę veiklą tarė parapijos tikinčiųjų atstovai, choristai, darbuotojų aktyvas, Dainavos seniūnas, parapijos teritorijoje esančių mokymo įstaigų direktoriai ir kiti parapijiečiai. Vyskupas Kęstutis Kėvalas įteikė klebonui arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus padėkos raštą. Klebonas visiems padėkojo už sveikinimus, nusipelniusiems parapijiečiams, mokyklų direktoriams, Dainavos seniūnui įteikė padėkos raštus, taip pat apdovanojo medaliais, skirtais bažnyčios pastatymo ir Palaimintojo Jono Pauliaus II relikvijoriaus įrengimui įamžinti.