Palaimintojo Jono Pauliaus II diena

Balandžio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II diena. Šv. Mišioms, minint palaimintąjį Joną Paulių II, vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius, koncelebravo klebonas kun. Jonas Stankevičius, pagalbininkas sielovadai kun. Kęstutis Genys, altarista kun. Bronius Gimžauskas ir dalis anksčiau parapijoje sielovadinę tarnystę atlikusiųjų kunigų - kun. Renaldas Šumbrauskis, kun. Norbertas Martinkus, kun. Žydrūnas Paulauskas ir kun. Linas Šipavičius. Po šv. Mišių prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Dalyvavusieji pabučiavimu pagerbė kraujo relikviją, arkivyskupas S. Tamkevičius pasveikino kleboną ir parapijos bendruomenę 15-os metų parapijos įsteigimo proga ir suteikė ganytojinį palaiminimą. Šv. Mišias transliavo „Marijos Radijas".