Konferencija - „Kauno Gerojo Ganytojo parapijai - 15 metų"

Balandžio 19 dieną, parapijai švenčiant 15-ąsias įkūrimo metines, parapijos salėje buvo pravesta konferencija tema - „Kauno Gerojo Ganytojo parapijai - 15 metų". Klebonui pasveikinus susirinkusiuosius ir tarus įžangos žodį, prelegentas, Gerojo Ganytojo parapijos pagalbininkas sielodavai kun. Kęstutis Genys skaitė pranešimą tema „Parapijos sielovadinė veikla". Pastoracinės tarybos pirmininko pavaduotojas Arūnas Kučikas pristatė bažnyčios statybos ir bendruomenės augimo istoriją 1998 - 2013 metais. Dainavos vid. m-klos tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė FMA skaitė pranešimą tema - „Parapijos katechetinio metodinio centro veikla 1999 - 2013 metais". Dainavos seniūnijos seniūnas ir parapijos teritorijoje veikiančių ugdymo įstaigų, vaikų globos namų ‚Atžalynas" direktoriai skaitė savo paruoštus pranešimus apie parapijos ir jų vadovaujamų įstaigų bendradarbiavimą. Renginyje dalyvavo ir baigiamąjį žodį tarė Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius. Renginį vedė Kauno A. Stulginskio mokyklos - daugiafunkcinio centro direktoriaus pavaduotoja Jolanta Urbanaitė. Dainavos seniūnija, parapijos teritorijoje veikiančios ugdymo įstaigos pristatė paruoštus stendus, pristatančius seniūnijos, mokyklų ir bažnyčios bendradarbiavimo bruožus.