Dekanalinė konferencija

Birželio 21 d. Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko Kauno I dekanato parapijų klebonų ir bažnyčių rektorių konferencija, kurioje, be kitų sielovados aktualijų, aptartas Žemaičių Krikšto 600 metų jubiliejus. Konferencijoje dalyvavo arkivyskupijos augziliaras vysk. Kęstutis Kėvalas, Telšių vyskupo vikaras katechezės ir jaunimo reikalams mons. Rimantas Gudlinkis, LJD 2013 koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, parapijų klebonai, bažnyčių rektoriai bei kunigai. Posėdžio pradžioje dekanas mons. Vytautas Grigaravičius pakvietė visus kartu melstis Valandų liturgiją prie pal. Jono Pauliaus II kraujo relikvijų. Vėliau kalbėjo dekanato dvasios tėvas Severinas Holocheris OFM. Į dvasininkus kreipęsis vysk. K. Kėvalas kalbėjo apie artėjančius renginius Kaune - Miesto misijas ir 2013 LJD, kurie skirti jaunimui bei prakalbinti miestiečiams, esantiems už Bažnyčios. Posėdis baigtas bendra malda ir pietumis parapijos namuose.