Gerojo Ganytojo parapijos jaunimo įspūdžiai iš festivalio „Sielos"

Šių metų lapkričio 9 d. Tauragėje įvyko kasmetinis XII šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos 2013". Taigi, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos Jaunimo centras, kartu su ministrantais ir jaunimo choro dalyviais, nepraleido progos jame sudalyvauti.

Atvažiavę išgirdome daug jaunimo, taip pat, vyresnių žmonių grupių, grojančių gyvai, dainuojančių ir visa širdimi šlovinančių Viešpatį. Visi atvykę, galėjo ne tik sėdėti ir ramiai klausytis atliekamų kūrinių, bet ir dainuoti kartu, kelti aukštyn rankas ir, žinoma, šokti. Dėl kolektyvų gausos, renginys vyko skirtingose erdvėse - tai Liuteronų bažnyčioje, Švč. Trejybės parapijos namuose ir Kultūros rūmuose. Kadangi visur buvo galima apsilankyti turint mėlyną „Sielų 2013" apyrankę, tai buvo puiki proga pažinti patį miestą.

Verta paminėti, jog teko ne vien tik klausytis muzikos, bet ir išgirsti vertingos informacijos apie būsimus renginius, taip pat, kitų žmonių liudijimus apie jų atsivertimą Jėzui, mini-paskaitas apie moralines vertybes ir, svarbiausia tai, kad viskas buvo pritaikyta jauno žmogaus, ieškančio savo gyvenimo prasmės, savo kelio, ausiai.

Nors iš festivalio išvykome tik vėlai vakare, ir į Kauną grįžome gerokai pavargę, bet įspūdžių ir puikių prisiminimų parsivežėme visą glėbį. Taigi, sakome didelį „AČIŪ" savo parapijos klebonui, kun. Jonui Stankevičiui, kad padėjo ir leido mums išgirsti tai, ko kasdien mus supančioje kasdienybėje, mes tikrai negalime išgirsti.