Pal. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Spalio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II -jo diena ir jo kaip visuotinės Bažnyčios ganytojo tarnystės pradžios 35 - metis. Šv. Mišioms prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Homilijos metu klebonas priminė, kad pontifikato inauguracijoje popiežius ypatingai išskyrė Lietuvą, kur tikėjimas buvo persekiojamas ar varžomas, atskirai pasveikindamas „brolius lietuvius": „Mano nuoširdus sveikinimas broliams lietuviams. Būkite laimingi ir ištikimi Kristui". Popiežius šitaip pasiuntė mums labai reikalingą ir brangią žinią - esame neužmiršti!.

Po šv. Mišių buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Dalyvavusieji buvo palaiminti su relikvija.

Šv. Mišias transliavo „Marijos radijas".