Pal. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Lapkričio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima Palaimintojo Jono Pauliaus II -jo diena. Šv. Mišioms prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Homilijos metu vyskupas kalbėjo apie Palaimintojo ir jau greitai būsiančio šventojo Popiežiaus artimumą Lietuvai, jo tikėjimo liudijimą savo gyvenimu. Šiandienos pasaulis yra nebe dvasingas, netgi galima sakyti - sergantis, todėl Palaimintasis Jonas Paulius II siūlo pamėgti pasinerti į tylą, kad įsiklausyti į save. Tik joje būdami galime išgirsti Dievo balsą ir atverti savo širdis Jam. Todėl dabartinis popiežius Pranciškus mus taip pat ragina kasdien skaityti Evangeliją - tai Dievo mintys ir jomis mes turime maitintis. Mes turime suprasti ir įsijausti, ką sako mums Viešpats, vadovautis Jo Žodžiu savo gyvenimo kelionėje, mylinčiomis širdimis gyventi savo gyvenimus, - kiekvienas esame broliai ir seserys Jėzuje Kristuje. Kurkime Jo meilės, ramybės, tiesos, džiaugsmo Karalystę žemėje ir tikėkimės šios karalystės išsipildymo Dangaus Tėvynėje, kurioje visi susitiksime Tėvo namuose.

Mišių pabaigoje buvo kalbama Palaimintojo litanija ir malda. Dalyvavusieji gavo Ganytojišką palaiminimą. Klebonas Šiaulių vyskupui įteikė medalį, skirtą parapijos bažnyčios pastatymo ir Palaimintojo Jono Pauliaus II-jo relikvijoriaus įrengimo paminėjimui įamžinti.

Po šv. Mišių vyskupas pristatė savo išleistą fotografijų kalendorių „Šventasis popiežius Lietuvoje", skirtą 2014 metams.