Dainavos mokyklos Advento rekolekcijos

2013 m. gruodžio 19 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko 1 - 4 kl. mokinių Advento projekto „Dovana" baigiamasis kalėdinis renginys tema „Kalėdų dovana". Dalyviai atnešė prie prakartėlės dovaną Kūdikėliui Jėzui - Advento metu padarytus gerus darbus, kuriuos surašė eglutės formos šventės dalyvio pase, giedojo Advento metu per tikybos ir muzikos pamokas išmoktas kalėdines giesmes.

Su mokiniais bendravo ir mintimis apie Kalėdų šventę ir kalėdinės dovanos prasmę dalinosi Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Renginio pabaigoje jis vaikus palaimino.

Sveikinimo ir padėkos žodį šventės dalyviams tarė Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos dir. pavaduotoja ugdymui J. Vengalienė.