Sutvirtinamųjų Alfa kurso savaitgalis

2013 m. lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis rekolekcijų namuose Truskavoje vyko jaunimo, kuris ruošiasi priimti Sutvirtinimo sakramentą, Alfa kurso savaitgalis. Savaitgalį organizavo ir vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos ir Vytauto bažnyčios (rektorato) katechetės. Šiame savaitgalyje kartu su mūsų parapijos jaunimu dalyvavo Vytauto bažnyčios jaunimas. Savaitgalio tema: „ Kas yra Šv. Dvasia? Kaip ji veikia? Kaip galiu būti pripildytas Šv. Dvasios?"

Penktadienio vakarą suvažiavęs jaunimas susipažino, turėjo bendrystės vakarą. Šeštadienį dalyviai klausė konferencijas, kurias vedė s. Inga Rukaitė FMA ir s. benediktinė Celina Galinytė. Po pietų dalyvavo susitaikinimo pamaldose, kurioms vadovavo kun. M. Kučinskas, buvo meldžiamasi užtarimo malda. Vakare kun. K. Rugevičius vadovavo šv. Mišioms. Po jų jaunimas drauge praleido vakarą dalyvavo jaunimui paruoštoje programoje. Sekmadienio rytą dalyviai grupelėse dalinosi išgyventa patirtimi su Dievu, dalyvavo šv. Mišiose Truskavos bažnyčioje, ir po jų išvyko namo.