KMC posėdis

2013 m. gruodžio 5 d. VĮ Kauno Mechanikos mokykloje vyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC posėdis. Į mokyklą atvykusius svečius sutiko mokyklos bendruomenės nariai: mokyklos direktorius dr. Paulius Čepas, administracijos atstovai, mokytojai ir mokiniai. Posėdis prasidėjo bendra malda prie Advento vainiko, kurią vedė tikybos mokytoja J. Meiglaitė ir jos paruošti mokiniai. Sveikinimo žodį atvykusiems tarė mokyklos direktorius dr. P. Čepas. Padėkos žodį mokyklos bendruomenės nariams tarė parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Posėdžio metu buvo aptartos mokyklos ir parapijos bendradarbiavimo galimybės, buvo aptarti einamieji parapijos KMC veiklos klausimai. Klebonas kun. J. Stankevičius posėdžio pabaigoje pasveikino dalyvius su artėjančiomis šventėmis ir įteikė sveikinimus. Susitikimas baigėsi bendra padėkos malda.