Kalėdinių puokščių ir prakartėlių parodos "Šventoji Šeima" uždarymas

2014 m. sausio 12 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje po 12 val. šv. Mišių vyko tarpmokyklinės kalėdinių puokščių ir prakartėlių parodos "Šventoji Šeima" dalyvių apdovanojimas. Jiems parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius įteikė padėkas ir dovanėles. Parodoje buvo eksponuojami Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos, Kauno A. Stulginskio mokyklos - daugiafunkcio centro, Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos, Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos, Vaikų globos namų "Atžalynas", Kauno Buities ir verslo mokyklos ir VĮ Kauno Mechanikos mokyklos mokinių darbai.

Paroda parapijos bažnyčioje vyko nuo 2013 m. gruodžio 20 d. iki 2014 m. sausio 11 d. Ją organizavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius ir parapijos KMC nariai.

Dėkojame parodos organizatoriams ir dalyviams.