Bažnyčioje svečiavosi KTU mišrus choras „Absolventas"

2014 m. sausio 26 d., sekmadienį, Sumos šv. Mišioms susirinkę tikintieji šlovino Viešpatį klausydami į svečius atvykusio choro „Absolventas" atliekamų giesmių.

Šv. Mišiose giedojo Kauno Technologijos universiteto mišrus choras „Absolventas". Choro vadovas ir dirigentas - Viktoras Masevičius, chormeisterė Nijolė Prišmantienė, koncertmeisterė Vita Tamulionytė. Choro „Absolventas" gretose bendrauja kelių kartų žmonės: Universiteto absolventai, dėstytojai, darbuotojai, studentai, magistrantai, doktorantai. Mišraus choro repertuare skamba lietuvių liaudies dainos, sakraliniai ir klasikiniai kūriniai. Choro įkūrėjas ir pirmasis meno vadovas - maestro Benediktas Mačikėnas. Pirmoji choro repeticija įvyko 1967 m. gruodžio 7 d., o pirmasis pasirodymas - 1968 m. vasario 24 d. KTU (tuometinio KPI) III rūmų salėje.

Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje per Sumos šv. Mišias buvo atliktos Juozo Naujalio Mišios „Švenčiausių Kristaus žaizdų garbei" (lotynų kalba). Dalys: Kyrie, Gloria, Sanctus ir Benedictus, Agnus Dei. Taip pat buvo giedama: I Arkadelta „Ave Maria", Ž. Bize „Tu, kuris aukštai" (iš operos „Perlų žvejai", aranžuota V. Masevičiaus), J. Dambrausko „Malda už Tėvynę", Š. Guno „Ave vertum", V. Augustino „Tėve mūsų" (žodžiai Vl. Braziūno) ir W.A. Mozart „Halleluja" (aranžuota V. Masevičiaus).

Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevčius.