Festivalis „Dainavų Dainava" 2014

Gegužės 9 d. parapijos namų salėje vyko jau penktasis festivalis „Dainavų Dainava". Katalikų bažnyčios paskelbtų Šeimos metų proga, programa prasidėjo konferencija, kurios tema „Pilietinės ir patriotinės minties sklaida bendruomenėje ir šeimoje". Pasibaigus konferencijai, į parapijos namus rinkosi jaunimas, vaikai bendruomenių meniniai kolektyvai ir kitų ugdymo įstaigų auklėtiniai iš Dainavos seniūnijos teritorijoje esančių mokyklų, darželių. Visi jie buvo paruošę meninę programą.

Gegužės 10 d., šeštadienį, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius vadovavo šv. Mišioms, kurios buvo švenčiamos už Dainavos bendruomenę.

Savaitgalio renginiai vyko bendradarbiaujant su Dainavos seniūnija ir seniūnijos bendruomenėmis.