Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus V. Kvederaičio laidotuvės

2014 m. liepos 2 d. vidurdienį, buvo švenčiamos gedulinės šv. Mišios už iškeliavusį pas Viešpatį, amžinos atminties Dainavos pagrindinės mokyklos direktorių Vytautą Kvederaitį. Šv. Mišiose ir laidotuvių apeigose dalyvavo gausus jį pažinojusių žmonių būrys: pedagogai, aplinkinių mokyklų direktoriai, Kauno m. švietimo skyriaus atstovai, Kauno m. tarybos nariai. Šv. Mišioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, kuris homilijos metu padėkojo velioniui už nuoširdų bendradarbiavimą ugdant Dainavos parapijos jaunimą tikėjimo dvasioje. Parapijos kūrimosi metu velionis suteikė galimybę naudotis jo vadovaujamos Dainavos vidurinės mokyklos aktų sale ir kitomis patalpomis.

Po šv. Mišių velionio palaikai buvo palydėti į Petrašiūnų kapines ir palaidoti Panteone, greta kitų iškilių asmenybių. Prie kapo duobės kalbą sakė Kauno m. meras Andrius Kupčinskas, velionio brolis Jonas Kvederaitis, buvusi Dainavos mokyklos mokinė ir kiti kalbėtojai. Laidotuvių apeigoms vadovavo klebonas kun. J. Stankevičius.

2013 metais, švenčiant parapijos įkūrimo 15-ąsias metines, Vytautas Kvederaitis buvo apdovanotas medaliu, skirtu parapijos bažnyčios pastatymo ir šventojo Jono Pauliaus II-jo relikvijoriaus įrengimo paminėjimui įamžinti.