Tikybos mokytojų baigiamasis posėdis

Birželio 12 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko parapijos tikybos mokytojų ir katechetų posėdis. Dalyviai susitikimą pradėjo maldos momentu bažnyčioje: meldėsi už šeimas, dėkojo Dievui už pasibaigusius mokslo metus. KMC vadovė s. Inga skaidrių pagalba pristatė, kaip kiekvienoje mokykloje buvo paminėti Šeimos metai. Po maldos momento buvo aptarta tarpmokyklinė mokinių piešinių paroda „Mano Svajonių šeima", skirta Šeimos metams paminėti. Paroda parapijos salėje buvo eksponuojama gegužės 2 - birželio 2 d.d.

Posėdžio metu mokytojai atrinko darbus, kurie bus eksponuojami trečiajame piešinių konkurso etape, kuris vyks rudenį Kauno arkivyskupijos Katechetikos centre (toliau - KKC). Klebonas taip pat pasirašė rekomendacijas, kanoniniams mokytojų siuntimams gauti. Katechetės pasidalino kaip joms šįmet praėjo katechezės metai. Buvo aptarta kaip vaikai ir paaugliai ateinančiais metais bus kviečiami ruoštis sakramentams. KMC vadovė s. Inga Rukaitė perdavė mokytojams informaciją iš KKC. Posėdžio pabaigoje klebonas kiekvienam mokytojui asmeniškai padėkojo už nuveiktus darbus 2013/14 mokslo metais, padovanojo po Šv. Šeimos ikoną ir juos palaimino.