Maestro Vytauto Stanislovo Čepinskio 30-tos dienos po mirties minėjimas

2014 m. rugsėjo 6 d., Kauno pilietinės bendruomenės centro „Dainava" iniciatyva, bažnyčioje buvo pagerbtas amžinos atminties muzikas - dirigentas smuiko pedagogas, maestro Vytautas Stanislovas Čepinskis. Už iškeliavusįjį į Amžinybę 30-oje dienoje, šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Po šv. Mišių buvo pristatyti muziko darbai ir jo gyvenimas. Šv. Mišiose smuiku grojo Vytauto Stanislovo sūnus - jo meninių idėjų sekėjas ir puoselėtojas, žinomas smuiko virtuozas - Vilhelmas Čepinskis.

Šv. Mišiose dalyvavo velionio artimieji, KPBC „Dainava" nariai ir parapijos bendruomenė.