Menų darželio „Etiudas" Adventinis renginys Šviesos keliu 2014

2014 m. gruodžio 12 dieną Kauno menų darželis „Etiudas" į parapijos bažnyčią pakvietė parapijos teritorijoje esančių vaikų darželių auklėtinius, jų mamas, tėčius, artimuosius. Vaikučiai susirinko su Advento žibintais, kuriuos pašventino klebonas kun. Jonas Stankevičius. Meninę programą pavadintą „Šviesos keliu" pravedė darželio Etiudas vaikų meninio ugdymo konsultacinis metodinis centras. Darželio auklėtiniai kūrė Dievui laišką savo šokiu, muzika ir darbeliais. Šventėje dalyvavo šių vaikų darželių ir mokyklų - daugiafunkcių centrų bendruomenės: Dainavos, A. Stulginskio, „Girinukas", „Pasaka", „Sadutė", „Želmenėlis". Renginio pabaigoje klebonas pasveikino darželių bendruomenes su artėjančiomis šv. Kalėdomis, padėkojo Kauno menų darželio „Etiudas" direktorei už kasmet organizuojamus Adventinius renginius ir įteikė jai kalėdinį sveikinimą.

Vaizdo siužetą iš renginio galite pamatyti čia.