Advento rekolekcijos A. Stulginskio pagr. m-klos - daugiafunkcio centro bendruomenei

2014 m. gruodžio 18 d. A. Stulginskio pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenei buvo pravedamos Advento rekolekcijos. Bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Mišiose giedojo mokyklos moksleivių ansamblis, mokiniai skaitė šv. Rašto skaitinius, visuotinės maldos kreipinius, nešė atnašas, patarnavo prie altoriaus. Moksleiviai ir mokytojai ėjo susitaikyti su Viešpačiu Jėzumi Kristumi ir priėmė jį šv. Komunijos metu. Po šv. Mišių parapijos klebonas pasveikino gerb. direktorių ir mokyklos bendruomenę artėjančių šv. Kalėdų proga.

Vakare 18 val. mokyklos aktų salėje buvo pravedama Adventinė vakaronė. Tėvai kartu su moksleiviais ir mokyklos bendruomene dalyvavo Kūčių vakarienėje, Kūčių stalą palaimino parapijos klebonas, buvo laužomas kalėdaitis.