Gerojo Ganytojo parapijos sutvirtinamųjų „Alfa" savaitgalis

Š. m. gruodžio 6-7 d.d. Palemono seserų saleziečių vienuolyne vyko Gerojo Ganytojo parapijos sutvirtinamųjų „ALFA" savaitgalis. Savaitgalį organizavo Gerojo Ganytojo parapijos klebonas - kun. teol. lic. Jonas Stankevičius ir katechetė Rasa Kazragienė, kuriai talkino JauPra (pranciškoniškojo jaunimo) komanda. Šv. Mišioms vadovavo Palemono parapijos klebonas kun. Darius Vasiliauskas.

Savaitgalio tema - „Kas yra Šventoji Dvasia? Ką daro Šventoji Dvasia? Kaip galiu būti pripildytas Šventosios Dvasios?". Dalyviai per Sutaikinimo sakramentą, šv. Mišias, adoraciją, giesmes, paskaitas, bendrystę, žaidimus ir buvimą kartu sėmėsi Šventosios Dvasios malonių.

Savaitgalio dalyviai dėkoja Gerojo Ganytojo parapijos klebonui už suteiktą galimybę kartu augti Šventojoje Dvasioje.