Šv. Jono Pauliaus II diena ir Betliejaus Taikos ugnis parapijos bažnyčioje

Gruodžio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, klausykloje patarnavo kun. Audrius Martusevičius. Šv. Mišias transliavo Marijos radijas.

Homilijos metu klebonas susirinkusiai parapijos bendruomenei ir radijo klausytojams kalbėjo apie šv. Jono Pauliaus II popiežiškąją tarnystę, kviečiant ir telkiant pasaulį taikai ir ramybei.

Atnašų metu Lietuvos skautų Kauno skyriaus nariai į bažnyčią įnešė Betliejaus Taikos ugnį.

Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija.